O Firmie
DGR-projekt
O Firmie
Oferta Kontakt
Kontakt
Druk - strona w budowie Grafika - strona w budowie Reklama - strona w budowie


KREATYWNOSC

Witamy Cię na naszej stronie! Firma DGR-PROJEKT oferuje wachlarz kreatywnych możliwości:

• DLA TWOJEJ FIRMY oferujemy pomoc w tworzeniu marki i jej promocji.
Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie logotyp, szyld, wizytówki, firmowe druki, teczki, odzież, banery, ulotki, gadżety firmowe, reklamę na samochód lub na witrynę oraz pomożemy Ci w promocji Twoich działań w internecie. Zamówienia realizujemy od pomysłu, przez projekt, wykonanie i montaż.

• DLA POSZUKUJĄCYCH WYJĄTKOWEGO PREZENTU przygotujemy personalizowany upominek, wygrawerujemy, wytniemy nietypowy kształt lub nadrukujemy dowolną treść na dowolnym materiale i pięknie opakujemy, dołączając własnoręcznie zdobioną kartkę okolicznościową z pięknie ułożonymi personalizowanymi życzeniami.

• DLA ORGANIZATORÓW UROCZYSTOŚCI proponujemy zaproszenia, księgi gości, winietki, podziękowania dla rodziców i gości, boxy na pamiątki ślubne, dekoracje weselne, plany sali, nadruki na płytach CD/DVD i wiele innych, które wykonamy z pomysłowością i dbałością o detale.

• DLA MIŁOŚNIKÓW PAMIĄTEK I WYJĄTKOWYCH WNĘTRZ oferujemy wydruki zdjęć na płótnie, fototapety, ozdoby 2D i 3D ścian, personalizowaną ceramikę
i szkło, ozdoby z drewna i metalu, a także albumy i witryny z pamiątkami oraz digitalizację kaset VHS na DVD.

Nasza firma działa na rynku od 2012 roku, jednak jesteśmy związani z branżą od ponad 20 lat. Znamy technologie produkcji wyrobów poligraficznych i nieustannie inwestujemy w park maszynowy oraz rozwijamy wiedzę i umiejętności naszego zespołu. Z pasją kreujemy profesjonalne projekty graficzne, tworzymy rękodzieło artystyczne i kreatywne teksty, aby zawsze zaskoczyć naszych Klientów.

 

© DGR-PROJEKT